Kurs Katowice Certyfikat Kompetencji Zawodowych - CPC

1 zdjęcie
1400.00 PLN
ID #5095
Odsłon : 112 / Opublikowany 3 tygodni temu

Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ?


Zapraszamy na szkolenie w Katowicach : Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja – dokument do wydania licencji


Firma Koal serdecznie zaprasza do na czterodniowe weekendowe szkolenie w Katowicach 10,11,12 styczeń 2020 r .  


Celem kursu  jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć  lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową. Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej . 


Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce  w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań ,  również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo  na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy….  


W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma od 12 lat opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu  międzynarodowego.


Serdecznie zapraszamy do Katowic  osoby ,które nigdy nie miały do czynienia z transportem  - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka  potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji. Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań by Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. Zajęcia poprowadzi głównie pani Viola Jankowska ( patrz opinie na stronie Koal).


Serdecznie zapraszamy KOAL. 


Aktualne terminy i miasta gdzie uczymy na stronie firmy koal.com.pl 


Zapraszamy KOAL


tel:  536 499 499


www.koal.com.pl


Cena szkolenia: 1400zł


 

Dodatkowe informacje

 

Skontaktuj się ze sprzedawcą

  Aby skontaktować się z reklamodawcą, musisz się zalogować lub zarejestrować nowe konto.


  Koal
  Niezarejestrowany użytkownik

  Lokalizacja

  Polska
  Śląskie
  Katowice
  Katowice
  Uzyskaj wskazówki dojazdu
  Koal
  Kraj Polska
  Województwo Śląskie
  Adres Katowice
  Typ Prywatny
  Telefon 53649xxxx
  Kurs Katowice Certyfikat Kompetencji Zawodowych - CPC - 1/1
  Kurs Katowice Certyfikat Kompetencji Zawodowych - CPC
  Chcesz uzyskać licencję transportową czy też spedycyjną na terenie całej unii europejskiej ? Zapraszamy na szkolenie w Katowicach : Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja – dokument do wydania licencji Firma Koal serdecznie zaprasza do na czterodniowe weekendo...
  1400.00 PLN